KASZTANOBRANIE zakończone!!!
W dniu dzisiejszym zakończyliśmy Kasztanobranie!
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczność szkolnej udało się zebrać około dwóch ton kasztanów! Ogromne brawa i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych
Ostateczną wagę i uzyskaną kwotę poznamy po zważeniu w firmie, o czym będziemy informować
Serdeczne podziękowania za pomoc w załadunku kasztanów kierujemy do pana woźnego Kazimierza Kartasińskiego, pana Krzysztofa Kamińskiego, pana Piotra Krzoski oraz chłopców z klasy 8: Wojciecha Behrendta, Antoniego Guenthera, Michała Niklarza i Wojciecha Nowaka.
Dziękujemy!
Katarzyna Kniter Natalia Lubińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!