Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

KASZTANOBRANIE zakończone!!!

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy Kasztanobranie!  

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczność szkolnej udało się zebrać około dwóch ton kasztanów!   Ogromne brawa i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych    
Ostateczną wagę i uzyskaną kwotę poznamy po zważeniu w firmie, o czym będziemy informować  
Serdeczne podziękowania za pomoc w załadunku kasztanów kierujemy do pana woźnego Kazimierza Kartasińskiego, pana Krzysztofa Kamińskiego, pana Piotra Krzoski oraz chłopców z klasy 8: Wojciecha Behrendta, Antoniego Guenthera, Michała Niklarza i Wojciecha Nowaka.

Dziękujemy!
Katarzyna Kniter Natalia Lubińska

Galeria zdjęć

KASZTANOBRANIE zakończone!!! 5 KASZTANOBRANIE zakończone!!! 4 KASZTANOBRANIE zakończone!!! 3 KASZTANOBRANIE zakończone!!! 2 KASZTANOBRANIE zakończone!!! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności