Kl. IV i V w Gdyni
Kl. IV i V w Gdyni
Uczniowie klasy IV i V wraz z wychowawcami dnia 23 czerwca br. wybrali się na wycieczkę do Gdyni.
W Akwarium Gdyńskim uczniowie zwiedzili „Wodny Ogród Zoologiczny” - obejrzeli mieszkańców różnych biotopów, w tym gęstych tropików Amazonii, rafy koralowej, toni oceanicznej Pacyfiku, Morza Bałtyckiego i zimnych wód północnego Atlantyku. Uczestniczono również w zajęciach edukacyjnych – laboratoryjnych „Poznajemy rekiny”, korzystając z preparatów, binokularów oraz kart pracy.
Po zajęciach w akwarium był czas na pamiątki na Skwerze Kościuszki i lody. Potem odbył się rejs statkiem „Dragon” po Zatoce Gdańskiej - statkiem pasażerskim stylizowanym na XVII - wieczny galeon.
Pozostały czas spędzono na plaży miejskiej zajadając się pizzą, mocząc stopy w morzu i relaksując się na placu zabaw. Nie wiadomo, kiedy upłynął czas.
Był to naprawdę piękny dzień, pogoda dopisała i nie tylko!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!