Koncert muzyczny
Dnia 13 listopada 2025 r. naszą szkołę odwiedził p. Leszek Bolibok – skrzypek, muzyk Teatru Muzycznego w Gdyni wraz z p. Rafałem Rompcą.
Muzycy zaprezentowali piękne, patriotyczne pieśni oraz polskie piosenki. Oprócz słuchania były też tańce i akompaniamenty rytmiczne w wykonaniu uczniów, którzy bardzo aktywnie włączyli się do wspólnego śpiewania i zabawy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!