Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości
11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości.
W tym roku szkolnym uroczysty apel z tej okazji odbył się 7 listopada.
Apel rozpoczęliśmy od odśpiewania 4 zwrotek Hymnu Polski, angażując się w ten sposób w akcję „11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości" oraz w akcję "SzkolaDoHymnu".
Dla upamiętnienia tej ważnej rocznicy uczniowie klasy VI pod kierunkiem p. Ewy Stoltmann zaprezentowali utwory poetyckie oraz pieśni patriotyczne, które przybliżyły zebranym drogę do odzyskania niepodległości oraz wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój. Kolejny raz przeżyliśmy wzruszenie i radość z faktu, że po 123 latach niewoli nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy.
Dzień 11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta nie jest czymś trwałym i danym na zawsze, więc wymaga szacunku i pielęgnowania.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!