Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
Dnia 6 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym organizowanych w Nowej Cerkwi. Konkurencja była duża, a nasi uczniowie dzielnie walczyli.
W kategorii dziewcząt klas 4-6 uczennice Zuzanna Synak oraz Wiktoria Wiśniewska zdobyły II miejsce.
W kategorii chłopców klas 4-6 uczniowie Bartosz Pepliński oraz Szymon Kaczmarek zajęli VI miejsce.
W kategorii dziewcząt klas 7-8 uczennice Agata Pryba oraz Zofia Laskowska zdobyły III miejsce.
W kategorii chłopców klas 7-8 uczniowie Bartosz Węgrzyński oraz Mateusz Gawkowski zajęli VI miejsce.
Dziękujemy naszym uczniom za walkę i zaangażowanie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!