Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Ocena 0/5

Dnia 6 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w  Tenisie Stołowym  organizowanych w Nowej Cerkwi. Konkurencja była duża, a nasi uczniowie dzielnie walczyli.
W kategorii dziewcząt klas 4-6 uczennice Zuzanna Synak oraz Wiktoria Wiśniewska zdobyły   II miejsce.
W kategorii chłopców klas 4-6 uczniowie Bartosz Pepliński oraz Szymon Kaczmarek zajęli VI miejsce.
W kategorii dziewcząt klas 7-8 uczennice Agata Pryba oraz Zofia Laskowska zdobyły   III miejsce.
W kategorii chłopców klas 7-8 uczniowie Bartosz Węgrzyński oraz Mateusz Gawkowski zajęli VI miejsce.
Dziękujemy naszym uczniom za walkę i zaangażowanie!

Galeria zdjęć

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności