PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
6 listopada odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce . Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pan Dyrektor przyjął dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale oraz upominki. Po części oficjalnej odbył się poczęstunek . Serdecznie dziękuję wszystkim za obecność i udział w tym ważnym dniu dla wszystkich przedszkolaków oraz Pań.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!