Koncert „Taneczne rytmy – XX lecia międzywojennego”
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Domu Kultury w Ogorzelinach w koncercie poświęconym muzyce dwudziestolecia międzywojennego „Taneczne rytmy – XX lecia międzywojennego” – 13.06.2025 r. Rozbrzmiały melodie, które przed laty wypełniały podwórka, zaułki i dancingi II Rzeczypospolitej. Była to prawdziwa podróż w czasie – nie do wielkich sal koncertowych, lecz na gwarne ulice przedwojennej Warszawy. W roli warszawskiego cwaniaka – w kaszkiecie i z akordeonem – wystąpił Kamil Szafrański. Publiczność oczarowała również para taneczna – Aleksandra Szymańska i Paweł Tomaszewski – którzy z prawdziwym rozmachem i elegancją zaprezentowali tanga w stylu epoki.
W repertuarze wykonawców znalazły się także warszawskie walczyki i przyśpiewki. Były wspólne śpiewy, ale też i tańce – tancerze zaprosili publiczność na parkiet do wspólnego walczyka i „wężyka”. Wszyscy doskonale się bawili, podśpiewując szlagiery przedwojennej Warszawy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!