Konkurs Piosenki
Dnia 21 marca nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Konkursie Piosenki „Na powitanie wiosny”, organizowanym przez Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło młodych artystów z całego powiatu, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych oraz dwóch wykonawczych: soliści i zespoły.
Nasi reprezentanci spisali się wspaniale! Wszystkie grupy oraz soliści wyśpiewali wyróżnienia!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły! Życzymy dalszych sukcesów i wielu muzycznych przygód!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!