Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Konkurs Piosenki

Ocena 0/5

Dnia 21 marca nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Konkursie Piosenki „Na powitanie wiosny”, organizowanym przez Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło młodych artystów z całego powiatu, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych oraz dwóch wykonawczych: soliści i zespoły.  
Nasi reprezentanci spisali się wspaniale! Wszystkie grupy oraz soliści wyśpiewali wyróżnienia!    
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły! Życzymy dalszych sukcesów i wielu muzycznych przygód!  

Galeria zdjęć

występuczniowie występ zerowka dziewczynkadyplom duet dziecikonkurspiosenki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności