konkurs pt. "Złóż życzenia Bolesławowi, naszemu pierwszemu królowi”
W piątek, 23 maja, w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs pt. "Złóż życzenia Bolesławowi, naszemu pierwszemu królowi”. Uczniowie wykazali się wielki pomysłowością i inwencją twórczą. Spośród wykonanych prac jury wybrało te nagrodzone.
Pierwsze miejsce zajęli ex aequo Zosia Laskowska z kl. VI i Mateusz Gawkowski z kl. VII, drugie miejsce zajęła Zuzanna Szczepańska z kl. VI, trzecie miejsce przypadło Michała Bzowskiemu z kl. IV i Sofii Piechnikovej z kl. V.
Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!