Jestem przyjacielem przyrody
Z radością informujemy, iż dwoje naszych uczniów zostało laureatami Miejsko - Gminnego Konkursu Plastycznego "Jestem przyjacielem przyrody" pod nazwą "W stuletnim lesie tętni życie, chronić go trzeba należycie" organizowanego po raz XXI przez SP im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie.
Nagrody główne zdobyli:
Kordian Zakrzewski - kl. I
Michał Sigmanski - kl. III
Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 21 maja 2025 r. w Klosnowie na Leśnej Ścieżce Dydaktycznej. Wszyscy uczestnicy mieli okazję zwiedzić Wyłuszczarnię nasion i szkółkę leśną, co było niejako dodatkową nagrodą dla małych artystów. Spotkanie zakończyło wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek i słodki poczęstunek.
Serdeczne gratulacje dla naszych artystów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!