Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Jestem przyjacielem przyrody

Ocena 0/5

Z radością informujemy, iż dwoje naszych uczniów zostało laureatami Miejsko - Gminnego Konkursu Plastycznego "Jestem przyjacielem przyrody" pod nazwą "W stuletnim lesie tętni życie, chronić go trzeba należycie" organizowanego po raz XXI przez SP im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie.    
Nagrody główne zdobyli:  
Kordian Zakrzewski - kl. I
Michał Sigmanski - kl. III
Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 21 maja 2025 r. w Klosnowie na Leśnej Ścieżce Dydaktycznej.   Wszyscy uczestnicy mieli okazję zwiedzić Wyłuszczarnię nasion i szkółkę leśną, co było niejako dodatkową nagrodą dla małych artystów.   Spotkanie zakończyło wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek   i słodki poczęstunek.   
Serdeczne gratulacje dla naszych artystów!  

 

Galeria zdjęć

grupanagrody prace konkurs wreczenienagrod
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności