Mecz siatkówki
17 marca odbyła się wycieczka naszych uczniów do Gdańska na mecz siatkarzy, w której zmierzyli się Trefl Gdańsk z Steam Hemarpol Norwid Częstochowa w specjalnej, kaszubskiej oprawie. Ogólnie wrażenia uczniów były bardzo pozytywne. Było to radośnie spędzone poniedziałkowe popołudnie i wieczór. Dzieci przekonały się, że kibicowanie na meczu może być przyjemne i wbrew obiegowym opiniom bezpieczne. Wycieczka miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu. Spotkanie zakończyło się o godz.19.30. Po zakończeniu meczu padały pytania, kiedy odbędzie się kolejny wyjazd. Do domów uczniowie wrócili ok. 22.30. Po meczu pozostały dobre wspomnienia i zdjęcia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!