Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Mecz siatkówki

Ocena 0/5

17 marca odbyła się wycieczka naszych uczniów do Gdańska na mecz siatkarzy, w której zmierzyli się Trefl Gdańsk z Steam Hemarpol Norwid Częstochowa w specjalnej, kaszubskiej oprawie. Ogólnie wrażenia uczniów były bardzo pozytywne. Było to radośnie spędzone poniedziałkowe popołudnie i wieczór. Dzieci przekonały się, że kibicowanie na meczu może być przyjemne i wbrew obiegowym opiniom bezpieczne. Wycieczka miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu. Spotkanie zakończyło się o godz.19.30. Po zakończeniu meczu padały pytania, kiedy odbędzie się kolejny wyjazd. Do domów uczniowie wrócili ok. 22.30. Po meczu pozostały dobre wspomnienia i zdjęcia.

Galeria zdjęć

trybuny uczniowiekibice siatkówka meczdzieci
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności