Ogłoszenie wyników
Miejsko-Gminnego Konkursu Plastycznego dla klas I-III „Piękno Kaszub”
Hasło przewodnie: „Pocztówka z Kaszub”
Z wielką radością informujemy o rozstrzygnięciu Miejsko-Gminnego Konkursu Plastycznego „Piękno Kaszub”, organizowanego przez naszą szkołę. Na konkurs wpłynęły 62 prace z 11 szkół podstawowych z miasta i gminy Chojnice.
W konkursie udział wzięli uczniowie z następujących szkół:
SP nr 1, SP nr 5, SP nr 7, SP nr 8, Katolicka Szkoła Podstawowa, SP Ogorzeliny, SP Swornegacie, SP Kłodawa, SP Nieżychowice, SP Silno oraz SP Pawłowo.
Po wnikliwej analizie nadesłanych prac, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:
Nagrody główne otrzymują:
1. Marcelina Łangowska, kl. 1a – SP Pawłowo
2. Marcelina Miloch, kl. 1a – SP Pawłowo
3. Jagoda Krzemień, kl. 2b – Katolicka Szkoła Podstawowa
4. Tomasz Kiedrowicz, kl. 3 – SP Nieżychowice
5. Nikola Mackun, kl. 2 – SP Nieżychowice
6. Marcelina Janta, kl. 2 – SP Kłodawa
7. Zofia Gierczycka, kl. 2 – SP 1 Chojnice
8. Szymon Piotrowski, kl. 1 – SP Ogorzeliny
9. Natalia Sikora, kl. 2b – SP 7 Chojnice
10. Anna Gwarna, kl. 1e – SP 7 Chojnice
Wyróżnienia otrzymują:
1. Kornelia Przybył, kl. 2 – SP Silno
2. Wiktoria Alichniewicz, kl. 3a – SP 5 Chojnice
3. Iga Piekarska, kl. 2c – SP 8 Chojnice
4. Małgorzata Michalak, kl. 1e – SP 8 Chojnice
5. Borys Czapiewski, kl. 1e – SP 7 Chojnice
6. Pola Orlikowska, kl. 3b – SP 5 Chojnice
7. Lena Lepak, kl. 3 – SP Swornegacie
8. Anna Krajewska, kl. 1 – SP Ogorzeliny
9. Kordian Zakrzewski, kl. 1 – SP Ogorzeliny
10. Michalina Czapiewska, kl. 1a – SP Pawłowo
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym!
Jesteśmy pod wrażeniem talentu i kreatywności młodych artystów!
Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się:
29 maja 2025 r. (czwartek)
Godzina: 14:00
Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach, ul. Boczna 1
Zapraszamy wszystkich laureatów wraz z rodzicami i opiekunami – będzie to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci!
Organizatorki konkursu:
Katarzyna Kniter
Natalia Lubińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!