Piknik Rodzinny
Dnia 09.06. w oddziałach przedszkolnych odbył się Piknik Rodzinny Po przywitaniu gości odbyła się część artystyczna. Dzieci zaśpiewały piosenki, powiedziały piękne wierszyki oraz zaprezentowały taniec. Następnie odbyły się zabawy i konkursy podczas których towarzyszył wszystkim uśmiech Oczywiście nie zabrakło poczęstunku. Rodzice zadbali o słodkości oraz pieczone kiełbaski Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom za pomoc oraz Pani Marzenie i Pani Sabinie z WDK Podziękowania kierujemy również do Sołtysa Ogorzelin Pana Jarka

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!