Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Unihokeja
3 listopada 2025 r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Unihokeja. Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny, które zakwalifikowały się w poprzednim etapie rozgrywek.
Na turniej przyjechało wiele drużyn, co spowodowało, że rywalizacja była bardzo zacięta. Nasi uczniowie wywalczyli:
II miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci Dziewcząt,
III miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Dziewcząt,
II miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Chłopców.
Gratulacje dla zwycięzców!
Życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek. Wszystkim drużynom dziękujemy za przyjazd i rywalizacje!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!