Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców
10 marca 2025 r. Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach była organizatorem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt i chłopców.
Na zawody przyjechali uczniowie z Gminy Chojnice, miasta Chojnice oraz Gminy Czersk. Finalnie zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców na półfinały wojewódzkie awansowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Chojnicach.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!