Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców

Ocena 0/5

10 marca 2025 r. Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach była organizatorem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt i chłopców.
Na zawody przyjechali uczniowie z Gminy Chojnice, miasta Chojnice oraz Gminy Czersk. Finalnie zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców na półfinały wojewódzkie awansowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Chojnicach.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć

Gra w kosza Drużyny biorące udział w turnieju Wręczenie nagród w turnieju
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności