Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Powitanie Wiosny

Ocena 0/5

24 marca w naszej szkole odbył się apel z okazji powitania wiosny. Uczniowie z klasy III przygotowali przepiękną inscenizację teatralną , przedstawiającą pożegnanie Marzanny. Wydarzenie uświetnił także piękny taniec do muzyki klasycznej w wykonaniu dziewczynek z klasy III. Nie zabrakło również radosnych, wiosennych piosenek w wykonaniu uczniów.
Dla klas starszych 4-8 przygotowano specjalny quiz wiosenny. Na boisku szkolnym wszyscy tanecznie przywitali wiosnę.
Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a cała uroczystość wprowadziła nas w prawdziwie wiosenny nastrój.
To był wyjątkowy dzień pełen radości i wspólnej zabawy!

Galeria zdjęć

przedszkolewiosna spiew taniecwiosna występywiosna
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności