Rozstrzygnięcie konkursu ortograficznego z języka polskiego
Rozstrzygnięcie konkursu ortograficznego z języka polskiego - 29.04.2026 r.
9 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej w Ogorzelinach odbył się konkurs ortograficzny dla uczniów klas IV - VIII.
Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy IV - VI oraz VII - VIII. Uczniowie otrzymali tekst do uzupełnienia oraz wykazali się wiedzą dotyczącą zasad pisowni u:ó, rz:ż, ch:h, co dało możliwość każdemu uczestnikowi wykazania się wiedzą oraz próbą swoich sił. Rozstrzygnięcie konkursu ortograficznego z języka polskiego oraz wręczenie nagród i dyplomów odbyło się podczas apelu 29.04.2026 r.
Nagrody otrzymali:
Kategoria IV - VII:
I miejsce – Zuzanna Szulc kl. IV
II miejsce – Vanessa Gostomska kl. IV
III miejsce – Zofia Rode kl. VI
Kategoria VI - VIII:
I miejsce – Paulina Nakielska kl. VIII
II miejsce – Małgorzata Henszke Zabinska kl. VIII
III miejsce – Wojciech Lubiński kl. VII
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. W konkursie przyznano nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie.
/ Organizator: Wioletta Skórska/

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!