Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej
13 października br. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Na początek p. Dorota Gałązka przywitała przybyłych gości, całą społeczność szkolną i złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie kl. 5 zaprezentowali scenkę „Tajemnicze drzwi”. Klasa 2 zaśpiewała piosenkę dla nauczycieli „Fajny dzień”. Mogliśmy również usłyszeć piosenkę „Nasza zemia” w wykonaniu dziewcząt z kl. 6, a uczniowie kl. 3 zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Zuzanna Synak z kl. 6 zaśpiewała piosenkę, a na koniec Samorząd Uczniowski złożył życzenia i przekazał upominki pracownikom szkoły i przybyłym gościom.
Po uroczystości odbył się poczęstunek, na którym gościli u nas byli pracownicy szkoły /już na emeryturze/, którzy przybyli na dzisiejsza uroczystość.
Życzymy wszystkiego najlepszego nauczycielom i pracownikom szkoły!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!