Synapsik MEN
JESIENNY KONURS
W ostatnim tygodniu października 21 uczniów klas I-III wzięło udział w jesiennej edycji ogólnopolskiego konkursu SYNAPSIK MEN.
Sprawdza on wiedzę z różnych obszarów, takich jak edukacja polonistyczna, matematyczna, przyrodnicza i język angielski, a w ostatnich edycjach poszerzono go o inne przedmioty, np. edukację społeczną, muzyczną czy plastyczno -techniczną.
Konkurs ma formę pisemnego testu i jest doskonałą okazją do sprawdzenia i poszerzenia wiedzy.
Wszystkim uczestnikom dostarczył wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Teraz z niecierpliwością czekamy na grudniowe wyniki naszych zmagań Trzymajcie kciuki

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!