Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Szkolenie z pierwszej pomocy

Ocena 0/5

Gotowi, by pomagać - szkolenie z pierwszej pomocy za nami!
13 marca pracownicy SP Ogorzeliny mieli okazję wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. To nie tylko wiedza, która może przydać się w pracy, ale przede wszystkim umiejętności ratujące życie – w każdej codziennej sytuacji.
Podczas szkolenia poruszane były wszelkie najważniejsze kwestie związane z pierwszą pomocą, np.:
- resuscytacja krążeniowo-oddechowa (RKO) – jak prawidłowo uciskać klatkę piersiową i prowadzić sztuczne oddychanie, by zwiększyć szanse na przeżycie poszkodowanego,
- pierwsza pomoc w zadławieniach, omdleniach, atakach padaczki – sytuacje, które mogą zdarzyć się w każdym miejscu, wymagają szybkiej i właściwej reakcji,
- tamowanie krwotoków i opatrywanie ran – jak zabezpieczyć rany, by ograniczyć utratę krwi i uniknąć zakażeń.
Szkolenie pokazało nam, jak ważne jest zdecydowane działanie w nagłych sytuacjach. Zdobyta wiedza pozostanie z nami na długo, a świadomość, że możemy komuś uratować życie, daje ogromną satysfakcję i poczucie odpowiedzialności!

Galeria zdjęć

Instruktaż pierwszej pomocy Instruktaż pierwszej pomocy Instruktaż pierwszej pomocy Instruktaż pierwszej pomocy Instruktaż pierwszej pomocy Instruktaż pierwszej pomocy Instruktaż pierwszej pomocy Łańcuch przeżycia Instruktaż pierwszej pomocy Instruktaż pierwszej pomocy Instruktaż pierwszej pomocy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności