Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2025/2026
1.09.2025 r. - uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2025/2026
Uśmiechnięci, pełni energii i entuzjazmu przywitaliśmy się ze swoimi nauczycielami, kolegami, koleżankami na uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2025/2026.
Inauguracja nowego roku szkolnego rozpoczęła się uroczystą Mszą św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ogorzelinach, podczas której kazanie wygłosił ks. proboszcz Piotr Bekisch. Podczas Mszy św. wypraszano pomoc Maryi dla uczniów, nauczycieli, katechetów, rodziców i wszystkich zatroskanych o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia.
Następnie na sali gimnastycznej w szkole odbyła się dalsza część. Uroczyście głos zabrał p. dyrektor Artur Jaster i p. Arleta Bartos. Dyrektor szkoły p. Artur Jaster przywitał uczniów, przedszkolaków, rodziców i nauczycieli, przedstawił nowych pracowników oraz wychowawców, życząc owocnego roku szkolnego, osiągnięcia wysokich wyników w nauce, rozwijania pasji oraz talentów.
Potem wszyscy uczniowie udali się do klas, by spotkać się z wychowawcami.
Nowy rok szkolny będzie czasem wielu wyzwań, którym mamy nadzieję przy owocnej współpracy wszystkich uczniów i Rodziców – uda się sprostać.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za dzisiejszą obecność.
Niech to będzie dobry rok. Zdobywajcie wiedzę i nowe umiejętności. Nawiązujcie przyjaźnie i bądźcie dla siebie życzliwi.
Całej społeczności szkolnej życzymy wielu sukcesów i osiągnięć oraz dobrych wzajemnych relacji, pamiętając o tym, że: ”Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”.
Powodzenia!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!