Wigilia w oddziałach przedszkolnych
Wigilia w oddziałach przedszkolnych
W oddziałach przedszkolnych panowała dziś radosna, świąteczna atmosfera.
Dzieci wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia, dzieliły się opłatkiem oraz spędziły miłe chwile przy wigilijnym stole. Był to czas pełen uśmiechów, ciepła i radości.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!