Wycieczka do Trójmiasta
W dniu 18.06.2025 r. uczniowie z klas V - VIII uczestniczyli w wycieczce do Trójmiasta. Zwiedzanie rozpoczęło się na Skwerze Kościuszki, gdzie udaliśmy się na słynny statek Dar Pomorza, następnie na Molo w Sopocie. Po spacerku wzdłuż molo, zwiedziliśmy słynny deptak przy ulicy Bohaterów Monte Cassino i udaliśmy się na obiad. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie ul. Długiej w Gdańsku ze słynna fontanną Neptuna i Kościoła Mariackiego. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!