Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Wycieczka do Trójmiasta

Ocena 0/5

W dniu 18.06.2025 r. uczniowie z klas V - VIII uczestniczyli w wycieczce do Trójmiasta. Zwiedzanie rozpoczęło się na Skwerze Kościuszki, gdzie udaliśmy się na słynny statek Dar Pomorza, następnie na Molo w Sopocie. Po spacerku wzdłuż molo, zwiedziliśmy słynny deptak przy ulicy Bohaterów Monte Cassino i udaliśmy się na obiad. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie ul. Długiej w Gdańsku ze słynna fontanną Neptuna i Kościoła Mariackiego. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

Galeria zdjęć

Dar Pomorza Gdańsk Motława Skwer Kościuszki Sopot Molo
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności