Serdecznie zapraszamy 4.07.2025 r. /piątek/ do sekretariatu szkoły, w godzinach 9.00 - 12.00 po odbiór Zaświadczeń z Wynikami Egzaminu Ósmoklasisty.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!