Zakończenie roku szkolnego – uroczysta Msza św.
Zakończenie roku szkolnego – uroczysta Msza św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ogorzelinach.
W piątek 27.06.2025 r., o godzinie 7:30, odbyła się uroczysta Msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele oraz Polski Kawaler Maltański p. Jerzy Baehr, wspólnie dziękując za mijający rok nauki i prosząc o bezpieczne wakacje.
Mszy przewodniczył ksiądz proboszcz, który w homilii podkreślił znaczenie wspólnoty, wdzięczności oraz odpoczynku po wielu miesiącach pracy. W czasie liturgii uczniowie aktywnie włączali się w oprawę Mszy św. przy grze na organach i śpiewie p. Karola Ostrowskiego.
To wyjątkowe spotkanie było okazją nie tylko do duchowego podsumowania roku, ale również do wyrażenia wdzięczności nauczycielom za ich trud oraz rodzicom za wsparcie. Po Mszy św. uczniowie wrócili do szkoły, gdzie odbyło się uroczyste rozdanie świadectw.
Teraz przed wszystkimi zasłużony czas wakacyjnego odpoczynku.
Wszystkim uczniom gratulujemy szkolnej promocji i życzymy pięknych, bezpiecznych wakacji oraz dobrego odpoczynku z Panem Bogiem w tle ..

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!