Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Dbajmy o zdrowe zęby  

Ocena 0/5


W oddziałach przedszkolnych 0A i 0B realizowany jest program edukacji zdrowotnej, który ma na celu kształtowanie prawidłowych nawyków higienicznych i profilaktycznych już od najmłodszych lat. Zajęcia pomagają dzieciom zrozumieć, jak ważne są zdrowe zęby w codziennym życiu i jak o nie dbać.
Podczas zajęć przedszkolaki:
  poznają budowę i rodzaje zębów,
  dowiedzą się, jakie funkcje pełnią w organizmie,
  omówią korzyści płynące z dbania o higienę jamy ustnej,
  nauczą się stosowania zasad profilaktyki próchnicy.
Dzięki tym działaniom dzieci od najmłodszych lat uczą się, jak dbać o zdrowy uśmiech i unikać problemów związanych z próchnicą.

Galeria zdjęć

dziewczynyUsmiech chłopcyUsmiechjpg zerowkausmiech dzieci0 uśmiech2 uśmiech1jpg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności