Dbajmy o zdrowe zęby
W oddziałach przedszkolnych 0A i 0B realizowany jest program edukacji zdrowotnej, który ma na celu kształtowanie prawidłowych nawyków higienicznych i profilaktycznych już od najmłodszych lat. Zajęcia pomagają dzieciom zrozumieć, jak ważne są zdrowe zęby w codziennym życiu i jak o nie dbać.
Podczas zajęć przedszkolaki:
poznają budowę i rodzaje zębów,
dowiedzą się, jakie funkcje pełnią w organizmie,
omówią korzyści płynące z dbania o higienę jamy ustnej,
nauczą się stosowania zasad profilaktyki próchnicy.
Dzięki tym działaniom dzieci od najmłodszych lat uczą się, jak dbać o zdrowy uśmiech i unikać problemów związanych z próchnicą.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!