Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Gminne Igrzyska Dzieci i Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintona

Ocena 0/5

Dnia 2 października br. w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintona. Rywalizacja była zacięta, a uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i sportowym duchem!
Nasza szkoła może być dumna z osiągniętych wyników:
Dziewczęta – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II miejsce,
Dziewczęta – Igrzyska Dzieci – II miejsce,
Chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II miejsce,
Chłopcy – Igrzyska Dzieci – II miejsce.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników za świetną postawę i walkę do końca!
Pierwsze miejsce we wszystkich kategoriach zdobyła Szkoła Podstawowa z Nowej Cerkwi – gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek!

Galeria zdjęć

Drużyny uczestniczące w turnieju Drużyny z SP Ogorzeliny Drużyna z SP Ogorzeliny chłopacy Drużyna z SP Ogorzeliny dziewczęta Drużyny biorące udział w turnieju Drużyny biorące udział w turnieju Wręczenie dyplomów Wręczenie dyplomów Wręczenie dyplomów Wręczenie dyplomów Wręczenie dyplomów Wręczenie dyplomów Wręczenie dyplomów Wręczenie dyplomów Wręczenie dyplomów Wręczenie dyplomów
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności