Gminne Igrzyska Dzieci i Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintona
Dnia 2 października br. w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintona. Rywalizacja była zacięta, a uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i sportowym duchem!
Nasza szkoła może być dumna z osiągniętych wyników:
Dziewczęta – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II miejsce,
Dziewczęta – Igrzyska Dzieci – II miejsce,
Chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II miejsce,
Chłopcy – Igrzyska Dzieci – II miejsce.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników za świetną postawę i walkę do końca!
Pierwsze miejsce we wszystkich kategoriach zdobyła Szkoła Podstawowa z Nowej Cerkwi – gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!