I i II miejsce w Siatkówce Plażowej
I i II miejsce w Siatkówce Plażowej
22 maja 2025 r. w Ostrowitem odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej.
Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zajęła I, zaś dziewcząt II miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!