II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej
29 maja 2025 r. w Brusach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej.
Po zaciętej rywalizacji chłopcy z naszej szkoły zajęli w rozgrywkach wysokie II miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!