Konkurs ortograficzny z języka polskiego
9 kwietnia 2025 r. w Szkole Podstawowej w Ogorzelinach odbył się konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii”. Był on przeznaczony dla uczniów klas IV - VIII.
Wyniki:
- klasy IV - VI
I miejsce: Jagoda Narloch kl. IV, Anastazja Kiedrowicz kl. V i Zofia Rode kl. V
II miejsce: Michał Bzowski kl. IV
III miejsce: Wiktor Piotrowski kl. IV
- klasy VII - VIII
I miejsce: Julia Czerniawska kl. VIII i Michał Niklarz kl. VIII
II miejsce: Małgorzata Henszke Zabinska kl. VII
III miejsce: Bartosz Drążkowski kl. VIII i Ksawery Wiśniewski kl. VIII
Wygrani w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Wszystkim uczestnikom gratulujemy znajomości zasad ortograficznych i życzymy, by ich prace pisemne zawsze były bezbłędne.
Organizatorzy: Wioletta Skórska, Monika Mrozek Gliszczyńska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!