Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Noc z językiem kaszubskim

Ocena 0/5

W piątek, uczniowie klas starszych, uczący się języka kaszubskiego wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu – nocy w szkole. Spotkanie rozpoczęło się wspólną kolacją i integracyjnymi zabawami.
Podczas warsztatów rękodzieła, uczniowie wykonali własne torby ze wzorami kaszubskimi.
Nie zabrakło sportowych konkurencji i gier ruchowych na sali gimnastycznej, które dostarczyły wszystkim mnóstwo emocji i śmiechu. Po aktywnych zabawach uczniowie obejrzeli wspólnie film i spędzili noc w swoich śpiworach.

Galeria zdjęć

kaszubski8 kaszubski7 kaszubski6 kaszubski5 kaszubski4 kaszubski3 kaszubski2 kaszubki1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności