Noc z językiem kaszubskim
W piątek, uczniowie klas starszych, uczący się języka kaszubskiego wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu – nocy w szkole. Spotkanie rozpoczęło się wspólną kolacją i integracyjnymi zabawami.
Podczas warsztatów rękodzieła, uczniowie wykonali własne torby ze wzorami kaszubskimi.
Nie zabrakło sportowych konkurencji i gier ruchowych na sali gimnastycznej, które dostarczyły wszystkim mnóstwo emocji i śmiechu. Po aktywnych zabawach uczniowie obejrzeli wspólnie film i spędzili noc w swoich śpiworach.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!