Program „Pocztowe Przygody”
Dzieci z oddziałów przedszkolnych grup 0A i 0B wzięły udział w wyjątkowym programie „Pocztowe Przygody”.
W tym tygodniu dzieci z ogromnym zaangażowaniem napisały swoje listy do Świętego Mikołaja, pełne marzeń i świątecznych życzeń.
To była wspaniała okazja do nauki pisania i rozwijania kreatywności.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!