Świąteczne warsztaty z rodzicami - oddziały przedszkolne
W dniach 1-3 grudnia w oddziałach przedszkolnych odbyły się warsztaty świąteczne, w których wzięli udział rodzice. Celem tych spotkań było stworzenie pięknych stroików oraz ozdób świątecznych, które będą dostępne na świątecznym kiermaszu szkolnym. Atmosfera była radosna i twórcza . Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i kreatywność!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!