„Wyjście z klasą”
Miło nam ogłosić, że nasza szkoła bierze udział w przedsięwzięciu „Wyjście z klasą”!
To program Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wyjście z klasą”, który daje uczniom możliwość jednodniowych wyjść do instytucji kultury i nauki. To również świetna okazja, by rozwijać pasje uczniów poza murami szkoły i zdobywać wiedzę w praktyce.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!