Trzecioteścik
Trzeciotest za nami!
W dniach 6 i 7 maja uczniowie klas trzecich naszej szkoły przystąpili do Trzeciotestu – wewnątrzszkolnego sprawdzianu podsumowującego ich dotychczasową naukę w edukacji wczesnoszkolnej.
W odświętnych strojach, pełni skupienia i determinacji, uczniowie rozwiązywali zadania sprawdzające ich umiejętności z języka polskiego, matematyki oraz wiedzy ogólnej. Atmosfera była pełna zaangażowania, ale też radości z możliwości sprawdzenia siebie.
Gratulujemy wszystkim trzecioklasistom za sumienną pracę i życzymy powodzenia w dalszej edukacyjnej podróży!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!