Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Uczniowie z kl. IV zdali egzamin na kartę rowerową

Ocena 0/5

Uczniowie z kl. IV zdali egzamin na kartę rowerową
Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim kończy się całoroczna edukacja, mająca na celu zgłębienie wiedzy niezbędnej do uzyskania pierwszego w życiu dokumentu, który uprawnia do kierowania pojazdem. Oczywiście mowa tu o jednośladzie, którym jest rower.
Dokument taki wydaje dyrektor szkoły. Aby go otrzymać i samodzielnie poruszać się rowerem po drodze publicznej, należy zdać egzamin teoretyczny z przepisów i praktyczny z jazdy rowerem.
W czerwcu uczniowie z kl. IV naszej szkoły zdawali egzamin teoretyczny jak i praktyczny. Młodzi kursanci wykazali się dobrą znajomością przepisów i sprawnie pokonywali tor przeszkód, pokazując swoje umiejętności w jeździe rowerem pod czujnym okiem p. Renaty Śledź. Wszyscy uczniowie zdali egzamin i niebawem otrzymane karty rowerowe wykorzystają w nadchodzących wakacjach.
Gratulujemy!!!

Galeria zdjęć

Uczniowie zdający egzamin na kartę rowerową Uczniowie zdający egzamin na kartę rowerową Uczeń zdający egzamin na kartę rowerową Uczeń zdający egzamin na kartę rowerową Uczeń zdający egzamin na kartę rowerową
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności