W tym tygodniu uczniowie klasy III uczęszczający na zajęcia języka kaszubskiego podczas zajęć warsztatowych mieli okazję spróbować swoich sił z igłą i nitką. Było to wielkie wyzwanie. Oto efekty naszej pracy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!