
KONKURS BIBLIOTECZNY NA NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA
Biblioteka Szkoły Podstawowej w Ogorzelinach organizuje konkurs dla uczniów klas I - VIII na najlepszego czytelnika w roku szkolnym 2024/2025.
Pod uwagę będą brane wszystkie książki, wraz z lekturami szkolnymi wypożyczonymi z biblioteki szkolnej. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w czerwcu 2025 R.
Bibliotekarz: Wioletta Skórska