Mikołajki w naszej szkole - 5.12.2025r.!
Mikołajki w naszej szkole - 5.12.2025r.!
Dzisiejszy dzień upłynął nam w wyjątkowo świątecznym nastroju! Cała społeczność szkolna ubrała się na czerwono, a na korytarzach błyszczały świąteczne gadżety m.in. czapki Mikołaja, rogi reniferów i migoczące ozdoby.
Nie mogło zabraknąć najważniejszego gościa – odwiedził nas sam Święty Mikołaj, a nawet nie jeden - kilku, w towarzystwie elfów oraz Strażaków z OSP Ogorzeliny, którzy pomogli im dotrzeć do nas wozem strażackim, ponieważ brak śniegu utrudnił dojazd saniami.
Podczas spotkania Mikołaje i ich pomocnicy wprowadzili wszystkich w magiczny, świąteczny nastrój. Wspólnie rozdawali dzieciom prezenty, wywołując wiele uśmiechów i zaskoczeń.
Uczniowie byli zachwyceni, a uśmiechy nie znikały z twarzy przez cały dzień. Takie niespodzianki lubimy najbardziej!
W szkole panowała ciepła i radosna atmosfera, która na długo pozostanie w pamięci dzieci.
To był naprawdę fajny, pełen świątecznej magii dzień, dzień pełen uśmiechów, kreatywności i świątecznego ciepła.
Życzymy wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom, aby ten dzień przypomniał nam, jak ważna jest życzliwość, dobro i radość z obdarowywania innych. Niech Mikołajkowa magia towarzyszy nam przez cały grudzień!
Dziękujemy wszystkim za cudowną atmosferę i wspólne świętowanie! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie – teraz możemy już w pełni poczuć magię świąt!
Pięknie rozpoczęliśmy grudniowy czas oczekiwania na Boże Narodzenie.
Szczególne podziękowania jeszcze raz kierujemy do:
- naszej Rady Rodziców,
- Rady Sołeckiej i sołtysa Jarosława Erbetowskiego,
- OSP Ogorzeliny,
- Ciesielstwo Jacek Behrendt,
- WITNAR - Sławomir Narloch,
- Szymański Boats.
Dziękujemy pięknie!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!